LAWETA

pomoc drogowa

Dzwoń pod nr 502 706 506. Holujemy z każdego miejsca w kraju. Profesjonalnie przygotujemy pojazdu do wjazdu na autolawetę, aby uniknąć dodatkowych uszkodzeń.

      STŁUCZKA LUB WYPADEK?

Przetransportujemy każde auto osobowe oraz większość dostawczych. Indywidualnie podejdziemy do maszyn budowlanych i rolniczych. Usługi transportu lawetą są dostępne przez cały rok, siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Pod nr 502 706 506 zawsze zgłosi się osoba kompetentna, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom obsługi.

      POMOC DROGOWA
 

Pomoc Drogowa Autolaweta TD działa głównie na obszarze Wielkopolski, jednakże na życzenie klienta może dotrzeć w każde miejsce w Europie. Dostosowujemy się do wyznaczonego terminu, aby to usługobiorca był zadowolony. Pragniemy spełniać najbardziej wymagające życzenia. Przyjezdnym pomożemy znaleźć miejsce w hotelu na czas naprawy samochodu.

      USŁUGI
 

Wysoki poziom oferowanych usług jest celem, do którego dążymy. Pracownicy Pomocy Drogowej Autolawety TD doskonale zdają sobie sprawę, jak stresującą sytuacją jest kolizja czy awaria auta, dlatego zawsze działają szybko i sprawnie, wykorzystując w pełni posiadany sprzęt.