HOLOWANIE

Stłuczka, kolizja, wypadek – kilka nazw i jeden problem – co zrobić z uszkodzonym samochodem? Odpowiedź jest prosta – dzwonić pod nr 502 706 506 i wzywać Pomoc Drogową Autolawetę TD!Dotrzemy na miejsce ekspresowo, przygotujemy i przetransportujemy uszkodzony pojazd w miejsce wyznaczone przez klienta.

01

Awaria? To zawsze przykra niespodzianka, ale nasza firma istnieje po to, by pomóc i zdobyć zaufanie kolejnych klientów. Zmienimy koło na zapasowe lub przewieziemy auto do punktu wulkanizacyjnego. Dokonamy innych drobnych napraw na miejscu. Oferujemy również klasyczne holowanie na lince, dla tych, którzy uważają, że transport na lawecie jest zbędny.

02

Jeśli zabrakło Państwu paliwa to również żaden problem. Pracownik Pomocy Drogowej Autolawety TD przyjedzie we wskazane miejsce o każdej porze dnia i nocy, aby wesprzeć Wasze auto kilkoma litrami odpowiedniego paliwa.

03

Auto się popsuło, a Ty pilnie potrzebujesz dostać się w miejsce docelowe? Zadzwoń pod nr 502 706 506. Natychmiast podstawimy lawetę z kierowcą, który otoczy profesjonalną opieką zarówno Twój samochód jak i Ciebie. Odstawi Cię we wskazane miejsce – do szpitala, na lotnisko – gdziekolwiek tam, gdzie chciałeś dotrzeć, zanim samochód odmówił posłuszeństwa.